• 10Бер
  0 Comments

  4 способи самомотивації

   
  1. Найважливіший момент самомотивації – це усвідомлення, що відразу нічого не вийде. Не буває так, що ти захотів – і тієї ж миті отримав. Для цього потрібно пройти життєві етапи, пройти певний відрізок часу. Складність завдання залежить від складності поставленої мети, завзяття і знову-таки, мотивації. Будь-яка мета, проект і т.п. вимагає витрат часу і сил, усвідом це і будь готовий докласти ці сили. Тільки дія приносить результат. Ніякі міркування, обговорення або сумніви результату не дають. . 

  2. Не обмежуй свої можливості. Не будуй плани, які можеш з легкістю виконати, інакше буде загублений інтерес до майбутніх планів. Схематично, мрія повинна бути планом, а не міражем. Ти свідомо ставиш собі рамки і їх дотримуєшся. Беручи великі / складні проекти / завдання, ти чиниш свій особистий кругозір, а за ним слідує і придбання безцінного досвіду. Це те, що багато хто називає успіхом, але випадковості не випадкові. . 

  3. Дійте швидко! Термін придатності початку реалізації нової ідеї – 3 дні. Знайте, що якщо ви не робите перших кроків на протязі 3 днів, то ви не здійсните її ніколи. Кожна ідея – це можливість змінити щось на краще. Але лише одиниці використовують їх по-справжньому. Швидкі – частіше помиляються, але тільки так досягають вершин. Решта сидять і чекають наступної можливість, щоб знову її втратити. . 

  4. Бачення. Постарайтеся усвідомити – для чого вам те, що ви робите. Знати свою велику мету і йти до неї – ось те, що допоможе вам не розслаблятися, не дозволить загубитися, завжди буде вас стимулювати. У той же самий час, відстежуйте події власного життя і аналізуйте помилки. Одним словом, будьте готові в будь-який момент коригувати свій шлях. Найчастіше задавайтеся питанням: то, що я зараз роблю, наближає мене до моєї мрії або мети? 
  А У ВАС є заповітні мрії?