Ми в соц мережах:
fb instargam
Дзвоніть нам:
+38 063 075 91 87 , +38 098 523 65 93
service
Сучасна хореографія (4-6 років)
Хореографія
photo
Сучасна хореографія - заняття, які корисні для дітей тим, що , покращують координацію рухів, пам’ять і мислення, розвиток емоційного стану, вирівнюють поставу та тонус тіла, виробляють пластику та гнучкість, розтяжку, музичний слух та ритміку. Окрім фізичних якостей сучасна хореографія виховує особистість, дає віру у власні сили та можливості. У заняття входить : постановка танцювальних номерів, стрейчинг, культурно-розвиваючі заняття.
courses
Тренери
Найкращі майстри своєї справи
Таня
10 років практики
Дипломований хореограф, балетмейстер, артист балету, педагог сучасної хореографії, танцівниця шоу-балету Art-Cenat, призерка хореографічних фестивалів,
Соц. мережі
Ціни
контакти
8 занять
350 грн.
12 занять
грн.
coach
Сучасна хореографія являє собою нове, унікальне і неповторне напрямок танців, побудоване на основі глибокого сприйняття і розуміння музики і використання свого тіла на максимум можливостей. Основною ідеєю сучасного танцю є підкреслення і виділення індивідуальності виконуючого, домогтися чого можна тільки за допомогою застосування відразу декількох танцювальних напрямків.
Індивідуальність сучасного танцю

Сучасний танець є втіленням ідей, образів або тим, які були взяті з сучасного життя, поряд з використанням хореографічних прийомів і навичок, популярних в певний період часу.

Першою танцівницею, яка наблизила сучасних хореографів до такого напрямку ще в 19 столітті є Айседора Дункан. Саме вона вперше стала танцювати, використовуючи лише свої відчуття, що вироблені її стиль і пластику серед інших танцюристів. Нинішня хореографія - це своєрідний протест балетним танців, які на відміну від сучасних, відрізняються особливою сором'язливістю і набором правил. Сучасні хореографи, не соромлячись, висловлюють у своїх рухах всілякі почуттів і передаючи тим самим за допомогою тіла свою ненависть, любов, щастя чи горе. Сьогодні існують кілька видів сучасної хореографії, кожен з яких по-своєму допомагає висловити будь-яку ідею і задумку.
Види чуттєвого танцю - сучасні напрямки

Сучасний танець ніяк не пов'язаний з клубним або естрадним. Це окреме, власний напрямок, яке має свої особливості і різновиди. До сучасних танців відноситься:

CONTEMPORARY DANCE (контемп) - танець, у якого відсутня певна структура. Він може постійно змінюватися виходячи з характеру і навичок танцюриста. Цей вид заснований на сучасних тенденціях і течіях в поєднанні з класичними методами і практиками постановки танцю;
МОДЕРН - танець, який бере свій початок ще в XX ст. Цей вид заснований на відмову від класичних балетних рухів і канонів. Втілення образу або теми тут відбувається за рахунок принципово нових танцювальних рухів;
ДЖАЗ - є результатом злиття двох культур: європейської і африканської. Особливістю цього виду сучасного танцю є імпровізація, почуття ритму і високу майстерність танцюриста. Сучасна інтерпретація цього танцю включає в себе такі напрямки як модерн, балет, степ і деякі з вуличних видів танцю.

Завдяки наявності широкої різновиди сучасного танцю, кожен має можливість підібрати для себе найбільш чуттєвий і відповідний своїм характером танець. Сучасна хореографія - можливість висловити свою індивідуальність!
contacts
Контакти
icon м.Львів, вул. Широка 96а (район Левандівка)
Зв’яжіться з нами
Якщо у вас виникли якісь запитання, залиште свої контактні дані та ми з Вами зв’яжемось.